Kdo jsme

  O nás

  Nakladatelství Svojtka & Co. vydává knihy pro děti předškolního a školního věku, dále široké spektrum obrazových titulů pro dospělé z oblasti tzv. non-fiction literatury a proslulou edici průvodců Lonely Planet. Na českém knižním trhu působíme s menšími obměnami od roku 1990, od roku 2005 vydáváme knihy také na Slovensku. Tituly přejímáme od renomovaných světových nakladatelů.

  Tento web jsme spustili, abychom vám mohli nabídnout naše knihy za nejnižší možné ceny. Nenajdete zde sice celé spektrum naší nabídky, zato zde ale nabízíme knihy za skvělé ceny. Kompletní nabídku nakladatelství si můžete prohlédnout na našem druhém webu.

  Z oblasti literatury pro nejmenší si můžete vybírat z leporel s pohyblivými prvky, s hmatovými prvky, okénky a další. Stálicemi mezi tématy jsou zvířata, dinosauři, vesmír, stroje a lidské tělo. 

  Naše naučné knihy pro starší děti se zaměřují nejen na jejich vzdělání faktické, ale také sociální a emoční. Připravujeme pro ně knihy o pokusech, počítačích, politice a financích, stejně jako o vztazích, bezpečnosti na internetu a zdraví fyzickém i psychickém. Celá řada našich pracovních sešitů pro děti a metodických příruček pro rodiče vychází z pedagogického směru podle Marie Montessori. V neposlední řadě vydáváme dětskou beletrii, která nejvíce pobaví čtenáře na prvním stupni základní školy.

  V knihách pro dospělé si dáváme záležet zejména na kvalitní grafické úpravě. Proto mezi nimi najdete výpravné obrazové publikace o cestování všemi možnými prostředky do různých koutů světa. Objevovat je můžete se šnorchlem a potápěčskými brýlemi, nebo třeba se sklenkou vína v ruce. 

  Naší nosnou řadou pro cestovatele je Lonely Planet – pro svou přehlednost, praktičnost a aktuálnost nejoblíbenější edice průvodců, na jejíž vydávání v češtině máme licenci. Pod touto značkou vycházejí jak klasické bedekry zaměřené na jednotlivé země a oblasti, tak kapesní průvodce po městech. S Lonely Planet se na cestách nejen neztratíte, ale i domluvíte – přináší konverzace a slovníky hlavních světových jazyků.

  Všechny inzerované knihy máme skladem a jsou hned připravené k expedici – bez prostředníka, za výhodné ceny. Při prohlížení naší produkce jistě oceníte možnost nahlédnout do všech knih, balíčky za super ceny a informativní články o právě vydaných či chystaných titulech. 

  Zvláštním kanálem, kterým si knihy od nás nacházejí cestu ke čtenářům, je program STS neboli Svojtka do škol. Prostřednictvím prodejců po celé České republice dodáváme přímo do škol a školek pečlivě vybrané tituly za nejnižší možné ceny. Tuto nabídku sezónně obměňujeme a snažíme se, aby byla co nejpestřejší a pro žáky a učitele nejpřitažlivější, protože výchova ke čtenářství a lásce ke knihám je podle nás velice důležitá. Podrobnosti o tomto programu i návod, jak se do něj zaregistrovat, naleznete na našich stránkách.

  Sídlo nakladatelství je na Praze 3, v ulici Soběslavská 40, poblíž stanice metra Želivského. Najdete zde také malý obchod s aktuální produkcí, kde si můžete koupit knihy za stejné ceny jako na e-shopu nebo osobně vyzvednout svou objednávku. Přijímáme platby kartou. Otevřeno máme ve všední dny od 9 do 17 hodin, ve středu jsme tu pro vás o hodinu déle. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na telefonních číslech 271 736 610 nebo 271 734 143. Můžete nám i zaslat e-mail na adresu: svojtka@svojtka.cz nebo levneknihy@svojtka.cz

  Nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích - Facebooku, Pinterestu, YouTube i Instagramu.

  nahoru